Kurek usiadł z niewiadomych przyczyn! Szał Heynena po absurdalnej akcji (WIDEO)

Już na początku trzeciego seta meczu Polska - Kuba doszło do jednej z najbardziej kuriozalnych akcji... całego turnieju! Po przedziwnej wymianie i wielu sytuacyjnych odbiciach, Bartosz Kurek odpuścił odbicie piłki w najprostszej sytuacji! Vital Heynen był wściekły...

Reprezentacja Polski dobrze radziła sobie od początku meczu z Kubą, otwierającego dla biało-czerwonych zmagania na MŚ 2018 we Włoszech i Bułgarii. Po dwóch pewnie wygranych setach, trzecią partię podopieczni Heynena zaczęli niemrawo.

Przy stanie 0:2 dla rywali doszło do niezwykle absurdalnej akcji, która spuentowała się sama. Po wielu przypadkowych odbiciach na obu stronach, w najprostszej sytuacji z odbicia piłki zrezygnował Bartosz Kurek po nieporozumieniu z resztą zespołu.

Stojący zaledwie metr dalej Heynen wpadł w szał...

Absurdalna akcja z Kurkiem w roli głównej w załączonym materiale wideo.