Radom sensacyjnym gospodarzem wielkiego siatkarskiego turnieju!

Siatkówka
Radom sensacyjnym gospodarzem wielkiego siatkarskiego turnieju!
fot. CyfraSport

Prezydent Radomia, Radosław Witkowski poinformował w środę, że na przełomie listopada i grudnia jego miasto będzie jednym z miast-gospodarzy Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Będzie to jedno z wydarzeń zorganizowanych na otwarcie nowej hali widowiskowo-sportowej.

Na koniec listopada Radom będzie gościł wielkie sportowe wydarzenia. Do gali bokserskiej "Wojna Domowa", która odbędzie się 17 listopada, a jednymi z bohaterów będą Nikodem Jeżewski oraz Adam Balski dołączy wielkie siatkarskie święto.
 
Prezydent miasta Radosław Witkowski powiadomił, że na przełomie listopada i grudnia w Radomskim Centrum Sportu kibice będą mieli okazję obejrzeć najlepsze klubowe zespoły globu w ramach Klubowych Mistrzostw Świata.
 
"Poza siatkarskim widowiskiem będzie czekało na nas wiele atrakcji! W ramach specjalnych eventów będziecie mogli uczestniczyć w prezentacji trofeum FIVB Klubowych Mistrzostw Świata, czy spotkać się z gwiazdami siatkówki. W Radomiu czuć będzie niespotykaną dotąd atmosferę światowego święta siatkówki" - zapowiadała Witkowski.
 

 
Odbędzie się tam sześć meczów jednej z grup, a z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że do rywalizacji stanie tam PGE Skra Bełchatów. Innym miastem-gospodarzem będzie Rzeszów. KMŚ odbędą się w Polsce po raz drugi z rzędu.
 
W turnieju weźmie udział osiem zespołów, a w stawce będą dwie polskie ekipy. Obok Asseco Resovii i PGE Skry, będą to Zenit Kazań, Sada Cruzeiro, Cucine Lube Civitanova, Khatam Ardakan, Fakieł Nowy Urengoj i tajemniczy zespół, który otrzyma dziką kartę. Zawody rozegrane zostaną w dniach 25 listopada - 2 grudnia.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie