Ivovic wpadł na Lisinaca! Pechowe zderzenie dwóch Serbów (WIDEO)

Spotkanie USA z Serbią było niezwykle wyrównane, a oba zespoły miały wielką chrapkę na końcowe zwycięstwo. W końcówce czwartego seta zespół z Bałkanów chciał "za bardzo" i nie wykorzystał szansy na kontrę po zderzeniu w obronie Srecko Lisinaca i Marko Ivovica.

Po świetnym podbiciu mocnego ataku z drugiej linii Serbowie mieli okazję wyprowadzić skuteczną kontrę i zbliżyć się do Amerykanów na jeden punkt w końcówce czwartego seta. Znakomitą robotę wykonał libero Nikola Rosić, który wyciągnął piłkę znad głów kolegów z reprezentacji i zatrzymał ją w grze, jednak akcję popsuli Lisinac i Ivovic.

Byli siatkarze kolejno PGE Skry Bełchatów (2014-2018) i Asseco Resovii (2014-2015 i 2016-2017) próbowali w jednym momencie przebić piłkę na stronę Amerykanów, co skutkowało katastrofą i zderzeniem na parkiecie. Serbowie przegrali punkt i seta, a w konsekwencji niestety całe spotkanie 2:3...