MŚ w siatkówce: Iran - Bułgaria. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MŚ w siatkówce: Iran - Bułgaria. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W kolejnym meczu "polskiej" grupy na siatkarskich mistrzostwach świata Iran zmierzy się z gospodarzami turnieju, reprezentacją Bułgarii. Oba zespoły mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Który z nich dopisze do swojego konta kolejne, bardzo ważne punkty? Transmisja meczu Iran - Bułgaria w Polsacie Sport.

Za nami pierwsza seria spotkań na światowym czempionacie. Gospodarze w meczu otwarcia nie zawiedli pokonując bez problemów Finlandię 3:0. Teraz podopieczni Plamena Konstantinowa staną przed o wiele trudniejszym zadaniem, bowiem będą musieli udowodnić swoją wartość w starciu z Iranem.

Persowie również na rozgrzewkę bez straty seta rozprawili się ze zdecydowanie słabszą od siebie reprezentacją Portoryko. Pewne jest zatem, że jeden z zespołów po raz pierwszy na tym turnieju będzie musiał przełknąć gorycz porażki.

Atut własnej hali i publiczność przemawia za gospodarzami, lecz ci zmagają się z kłopotami kadrowymi. Przed turniejem kontuzji doznało trzech kluczowych zawodników, w tym Cwetan Sokołow, który od lat jest najbardziej skutecznym zawodnikiem zespołu. W meczu inauguracyjnym udało się zatuszować te braki, lecz czy Bułgarzy również w bardziej wymagających spotkaniach poradzą sobie bez największych gwiazd?

Transmisja meczu Iran - Bułgaria od godz. 19.20 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze