Wściekły Kubiak! Ostra dyskusja z sędzią, żółta kartka i... dwa asy (WIDEO)

Reprezentacja Polski przegrała w kontrowersyjnych okolicznościach seta z Finlandią, a pretensje o sędziowskie decyzje miał na początku kolejnej partii kapitan biało-czerwonych Michał Kubiak. Sędzia ukarał go żółtą kartką, a ten... posłał dwa asy serwisowe z rzędu!

Biało-czerwoni stoczyli zacięty bój z Finlandią w drugim secie, ostatecznie ulegając rywalom 26:28. W końcówce tej partii sędziowie podjęli kilka decyzji na niekorzyść Polaków, a pretensje o to na starcie kolejnego seta miał Kubiak. Polski kapitan wszedł w dyskusję z arbitrem, wskutek czego został ukarany żółtą kartką.

To jednak podziałało na Kubiaka niczym płachta na byka. W polu serwisowym popisał się dwoma asami z rzędu, zagrywając nie do odbioru! Podrażniony 31-latek w drugiej z prób zagrał z prędkością 117 km/h.

Sytuacja z Kubiakiem w załączonym materiale wideo.