Połączenie dwóch gwiazd PSV?! Cieszynka w stylu Dragon Ball Z (WIDEO)

PSV Eindhoven bezlitośnie potraktowało ADO Den Haag, wygrywając na wyjeździe aż 7:0! Swoją cegiełkę do wygranej dołożyli reprezentanci Meksyku: Hirving Lozano oraz debiutujący Erick Gutierrez, Ich cieszynka po golu tego drugiego szybko obiegła internet...

Piłkarze Marka van Bommela imponowali skutecznością jeszcze przed sobotnim meczem, gdyż w czterech kolejkach mieli na koncie 14 bramek. W piątej serii gier jeszcze bardziej podkręcili wynik, wbijając ADO aż 7 goli i to na terenie rywala! Łupem strzeleckim podzieliło się pięciu zawodników - dwa trafienia zanotowali Hirving Lozano oraz Gaston Pereiro, a po jednym Luuk de Jong, Erick Gutierrez oraz Steven Bergwijn.

Udany debiut w nowych barwach zaliczył właśnie Gutierrez, który pojawił się na boisku w drugiej połowie, a po sześciu minutach miał już na koncie gola i asystę. Co ciekawe, najpierw sam idealnie obsłużył swojego rodaka Lozano, a następnie otrzymał od niego finalne podanie. Meksykanie świetnie znają się jeszcze z występów dla Pachuki, w której razem grali przez trzy lata.

Wtedy też wpadli na cieszynkę ze słynnego anime Dragon Ball Z. Chodzi o popularną fuzję, jaką stosowali główni bohaterowie, by jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę. Stawali się wtedy jednym wojownikiem dysponującym gigantyczną energią. Wyglądało to tak:

Co zrobili Lozano i Gutierrez? Wszystko w załączonym materiale wideo.