Wielka forma PSV Eindhoven przed meczem z Barceloną! 7:0 na wyjeździe (WIDEO)

Mistrz Holandii nie zwalnia tempa i podtrzymuje fantastyczną dyspozycję z początku sezonu. PSV w dwóch ostatnich meczach Eredivisie pokonał bramkarzy rywali aż 13-krotnie! W sobotę nie dał najmniejszych szans ADO Den Haag, demolując rywali na ich obiekcie aż 7:0.

Od przegranego w doliczonym czasie gry Superpucharu Holandii PSV Eindhoven imponuje kompletem zwycięstw na wszystkich frontach i jest już gotowe na grupowe zmagania w Lidze Mistrzów. W sobotę mistrz Holandii wygrał siódmy mecz z rzędu, koronując wielką formę popisem strzeleckim.

ADO rozpoczęło sezon przyzwoicie, jednak to goście byli faworytem przed startem spotkania w Hadze. Strzelanie już w 18. minucie rozpoczął Hirving Lozano, a wynik "do szatni" podwyższył Luuk de Jong. Grad bramek nastąpił jednak dopiero po przerwie, gdy łupek podzielili się Gaston Pereiro (2), Erick Gutierrez, Steven Bergwijn i wspomniany Lozano.

PSV jest naturalnie liderem Eredivisie i po 5 kolejkach ma aż 21 trafień na koncie. To doskonały prognostyk przed niezwykle ciężkim grupowym pojedynkiem z FC Barcelona w Lidze Mistrzów.