Magazyn Fortuna 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

Po dziesiątej kolejce Fortuna 1 Ligi nie zmieniła się obsada trzech pierwszych miejsc w tabeli. Najwięcej emocji dostarczyli piłkarze w Tychach, gdzie GKS zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2. Gościem magazynu będzie trener tych drugich, Krzysztof Brede. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport.

W Tychach kibice nie mogli być pewni ostatecznego rozstrzygnięcia do ostatniej minuty. Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0, po dwóch bramkach strzelonych kolejno w 44. i 45. minucie. Na drugą część bardziej zmotywowani wyszli tyszanie, którym udało się doprowadzić do wyrównania. W samej końcówce meczu mogli przechylić szalę zwycięstwa, ale rzutu karnego nie wykorzystał Konrad Jałocha.

Gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi będzie trener Podbeskidzia. Brede przejął drużynę na początku lipca i od tego czasu zaliczył na zapleczu Ekstraklasy trzy zwycięstwa, trzy porażki oraz cztery remisy. Jego ekipa zajmuje obecnie 9. miejsce.

Liderem ligi pozostaje Raków Częstochowa, który zremisował u siebie ze Stalą Mielec. Na podium pozostały ekipy Bytovii oraz Sandecji Nowy Sącz. Bez zmian także na drugim końcu stawki. Po cztery porażki z rzędu na koncie mają Bruk-Bet Termalica, GKS Katowice oraz Stomil Olsztyn.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 23.00 w Polsacie Sport.