Liga Mistrzów: Zespół Krychowiaka dostał lanie w Stambule

Grzegorz Krychowiak i jego Lokomotiw Moskwa czekał zimny prysznic na otwarcie zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Mistrz Rosji przegrał w Stambule z Galatasaray aż 0:3. Z powodu kontuzji w meczu nie wystąpił inny Polak, Maciej Rybus.

Galatasaray nie mógł sobie wymarzyć lepszego startu nowej kampanii w Lidze Mistrzów. Po indywidualnym rajdzie do siatki trafił reprezentant Wysp Zielonego Przylądka, Garry Rodrigues przełamując ręce Guilherme. Goście starali się nawiązać walkę, jednak po przerwie to zespół z Turcji przypieczętował zwycięstwo.

Sprytnym strzałem z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył Eren Derdiyok. Nawet druga żółta kartka dla Papy Ndiaye nie zbiła gospodarzy z tropu: w ostatniej akcji meczu sędziowie odgwizdali rzut karny po jednym z kontrataków, a wynik ustalił Selcuk Inan.

90 minut w tym spotkaniu rozegrał Krychowiak, z kolei w kadrze z powodu kontuzji nie znalazł się Maciej Rybus.

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 3:0 (1:0)
Bramki: Garry Rodrigues 9, Eren Derdiyok 67, Selcuk Inan 90+4 (k)
Czerwona kartka: Papa Ndiaye 87 (dwie żółte)

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.