MŚ w siatkówce: Problemy z kręgosłupem kluczowego reprezentanta Polski

Siatkówka

Reprezentacja Polski z kompletem zwycięstw awansowała do II fazy mistrzostw świata we Włoszech i Bułgarii. Nie obyło się jednak bez problemów przed kolejnym etapem turnieju. Niektórzy zawodnicy walczyli z przeziębieniem czy zatruciem pokarmowym, a Fabian Drzyzga ma poważniejsze problemy z kręgosłupem.

Tuż po zakończeniu pierwszej fazy grupowej MŚ 2018 we Włoszech i Bułgarii biało-czerwoni znajdują się w szampańskich nastrojach i z kompletem zwycięstw mogą przygotować się do fazy drugiej. Nastroje może jednak nieco popsuć sytuacja zdrowotna.
 
Jak poinformował Marcin Lepa, kilku reprezentantów walczy z przeziębieniem, zatrucie pokarmowe nawiedziło między innymi Michała Kubiaka, a poważniejsze problemy z kręgosłupem ma podstawowy rozgrywający, Fabian Drzyzga.
 
Czy sztab medyczny zdąży doprowadzić naszego rozgrywającego do pełni zdrowia? "Niezwykle ważne, aby postawić go na nogi na Argentynę. Zwycięstwo z Albicelestes może być kluczem do awansu do wielkiej szóstki" - powiedział Lepa z Warny. W środę podopieczni Vitala Heynena mają dzień "na regenerację".
 
Biało-czerwoni zagrają z Argentyną w piątek o 19:40.
 
Krótki raport zdrowotny przed meczem z Argentyną w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie