Cieszynka mogła skończyć sie tragedią! Gdzie wskoczył piłkarz Zurichu? (WIDEO)

Piłka nożna

W spotkaniu grupy A między AEK Larnaca a FC Zurich doszło do przedziwnej sytuacji. Po skutecznym wykonaniu rzutu karnego Benjamin Kololli nie posiadał się z radości na tyle, że... wylądował w dziurze między boiskiem, a trybunami.

Obrońca AEK, Daniel Mojsov pechowo interweniował ręką we własnym polu karnym, co oznaczało rzut karny dla gości z Zurichu. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze ruszył Kololli, który pewnie zamienił stały fragment gry na gola, dzięki czemu przyjezdni wyszli na prowadzenie.
 
Zawodnik z Kosowa przeskoczył bandy, by cieszyć się ze szwajcarskimi kibicami, jednak nie wziął pod uwagę potencjalnej przeszkody. Okazało się, że murawę i trybuny dzieli... dziura, której nie przewidział 26-latek i z hukiem upadł. 
 
Momentalnie ruszyli za nim koledzy z zespołu, jednak na szczęście Kololli został szybko wciągnięty na górę i dołączył do celebracji.
 
Kuriozalna radość z gola piłkarza Zurichu w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze