Kubiak nie trenuje z drużyną. Zagra z Argentyną?

Siatkówka

Nie najlepsze wieści dotarły z Warny, gdzie polscy siatkarze przygotowują się już do spotkania z Argentyną w drugim etapie mistrzostw świata. Podopieczni Vitala Heynena na trening dotarli w osłabieniu, bowiem z powodu złego samopoczucia w hotelu został Michał Kubiak.

Reprezentacja Polski przeszła przez fazę grupową mistrzostw świata jak burza pokonując kolejno Kubę, Portoryko, Finlandię, Iran i Bułgarię. W kolejnym etapie rywalami Biało-Czerwonych będą Argentyńczycy, Francuzi i Serbowie. Mecz z ekipą z Ameryki Połuniowej zostanie rozegrany już w piątek, więc przed zespołem Heynena ostatnie jednostki treningowe.

Polacy nie pojawili się na sali w pełnym składzie. Z powodu złego samopoczucia w hotelu został kapitan drużyny Michał Kubiak. Trener Heynen twierdzi, że to normalne, że zawodnik otrzymuje w takiej sytuacji wolny dzień na odpoczynek. Nie oznacza to jednak, że zabraknie go w składzie na mecz z Argentyną.

 

 

Transmisja meczu Polska - Argentyna w piątek od godz. 19.20 w Polsacie Sport i Super Polsacie. Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 18.30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze