Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli doskonale radzi sobie na krajowym podwórku, ale w rozgrywkach Ligi Mistrzów regularnie zawodzi. Zespół z Etihad Stadium od kilku lat jest uznawany przez wielu ekspertów za jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa tych elitarnych rozgrywek. Jednak do tej pory kibice "Obywateli" zawsze przeżywali rozczarowanie.

Tym razem początek nowej edycji LM dla City był wielce nieudany. Ponadto porażka z Lyonem jest już czwartą z rzędu, jeśli chodzi o występy z największych klubowych rozgrywkach w europejskim futbolu. Ekipa z niebieskiej części Manchesteru biorąc pod uwagę poprzedni sezon, ulegała kolejno FC Basel (1:2), dwa razy Liverpoolowi (0:3 i 1:2) oraz w środę wspomnianemu Lyonowi (1:2). Aż trzy z tych porażek ekipa prowadzona Guardiolę poniosła na własnym boisku.

 

Kolejny mecz w Lidze Mistrzów Man City zagra 2 października na wyjeździe z debiutantem w europejskiej elicie - TSG 1899 Hoffenheim.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.