Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Notująca bardzo dobry okres ekipa Sandecji Nowy Sącz w pierwszym niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi pojedzie na wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Goście będą chcieli podtrzymać trwającą prawie dwa miesiące serię meczów bez porażki. Transmisja meczu Podbeskidzie Bielski-Biała - Sandecja Nowy Sącz w Polsacie Sport.

Podbeskidzie przed tygodniem również grało na własnym obiekcie, ale o spotkaniu z ŁKS Łódź na pewno nie będą dobrze wspominać. Bielszczanie przegrali 0:3. Na zwycięstwo czekają już od miesiąca, a słaba postawa od startu rozgrywek spowodowała, że zajmują dopiero trzynastą lokatę w tabeli.

 

Co ciekawe to właśnie po meczu z Sandecją Podbeskidzie mogło się cieszyć z awansu do Ekstraklasy w 2011 roku. Po kilku sezonach drużyna spadła znowu na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej. Krócej, bo jedynie jeden sezon spędziła w Ekstraklasie Sandecja, która wróciła do I ligi po poprzednich rozgrywkach.

 

Piłkarze z Nowego Sącza mają jednak ambicje, by znowu powalczyć o awans. Mają za sobą bardzo udany okres. Ostatni mecz przegrali pod koniec lipca. Dopiero remis z Bytovią w poprzedniej kolejce zatrzymał serię czterech spotkań z rzędu Sandecji. Po spotkaniu z Podbeskidziem podopieczni Tomasza Kafarskiego mogą być wiceliderem Fortuna I Ligi.

 

Transmisja meczu Bielski-Biała - Sandecja Nowy Sącz od godziny 12.25 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie