Jonak - Robinson w Radomiu! Karta walk MB Boxing Night zamknięta

Sporty walki

W programie Puncher Extra Time poznaliśmy ostatnią niewiadomą, jeśli chodzi o rozpiskę gali organizowanej przez MB Promotions. Rywalem Damiana Jonaka będzie Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO).

Gala odbędzie się już listopada w Radomiu, a w walce wieczoru obejrzymy elektryzujące starcie Adama Balskiego z Nikodemem Jeżewskim. Wcześniej w ringu pojawi się właśnie Jonak, który narzuca sobie mocno tempo, ale nie ma co się dziwić. Prawie trzy lata przerwy zrobiło swoje. W kwietniu tego roku Polak pewnie pokonał Marcosa Jesusa Cornejo, a w minioną sobotę po trudnym boju okazał się lepszy od Sherzoda Khusanova.

 

Wiemy już, z kim zmierzy się na listopadowej gali. Po drugiej stronie ringu stanie Robinson.

 

- Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę mój styl walki, będzie mi bardziej pasował niż zawodnik z Uzbekistanu. Mój rywal świetnie czytał mój ruch, widział wszystko, co chciałem zrobić. Zawodnicy czarnoskórzy walczą inaczej. Wszystko okaże się, kiedy wyjdziemy do ringu. Chcę, by ta walka była równie emocjonująca jak w Jastrzębiu - powiedział.

 

Jak wypada Anglik na tle Khusanova?

 

- Kompletnie inny zawodnik. Khusanov był starszy i z wielkim doświadczeniem z czasów amatorskich. Z kolei Robinson zaczynał boks amatorski w wieku 21 lat! Radził sobie całkiem nieźle, trzykrotnie wygrał mistrzostwa regionalne, ale nie szło mu w mistrzostwach Anglii. Twierdzi, że pięć razy go okradziono. Nie wiem, nie oglądałem tamtych walk. Do pewnego czasu mówił, że ma najlepszą szczękę w tym biznesie. To niezły pięściarz i niegłupi chłopak - przyznał.

Karta walk gali "Wojna Domowa":

 

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)

Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Bethuel Ushona (36-6-1, 9 KO)

Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze