Puchar Polski: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Transmisja w Polsacie Sport

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk to hit 1/32 finału Pucharu Polski. Dziesięć dni temu obie ekipy spotkały się w Ekstraklasie, tworząc świetne widowisko. Czy we wtorek będzie tak samo? Transmisja meczu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków w Polsacie Sport od 20:25!

Śmiało można powiedzieć, że mecz, który odbył się 15 września, był jednym z lepszych w tym sezonie. Lechia dwukrotnie wychodziła na prowadzenie, lecz nie potrafiła utrzymać korzystnego wyniku. I ostatecznie nie wywalczyła nawet punktu, bo Wisła na każdego gola odpowiadała jeszcze mocniej, wygrywając całe spotkanie 5:2. Co zmieniło się przez ostatnie dziesięć dni?

Przede wszystkim krakowianie w końcu zostali zatrzymani. Po serii czterech kolejnych zwycięstw lepsza okazała się Pogoń Szczecin. Z kolei Lechia zrobiła wszystko w pierwszej połowie spotkania z Zagłębiem Lubin, by wrócić na ścieżkę wygranych. Trzy gole strzelił Artur Sobiech, ale jak się okazało ten hat-trick nie wystarczył na dopisanie kompletu punktów. W drugiej części gry goście odpowiedzieli tym samym i mecz zakończył się remisem 3:3.

- Musimy zawsze grać tak jak w pierwszej połowie tego meczu - powiedział Lukas Haraslin cytowany przez stronę lechia.pl.

Niewykluczone, że we wtorkowym spotkaniu zobaczymy piłkarzy, którzy do tej pory grali nieco mniej.