MŚ w siatkówce: Efektowna prezentacja gwiazd przy... pustych trybunach (WIDEO)

Siatkówka

Organizatorzy mistrzostw świata w siatkówce nie przestają zadziwiać. Tym razem popisali się niezwykle efektowną prezentacją drużyn przed szlagierowym starciem Brazylia – Rosja, które zainaugurowało zmagania w trzeciej fazie grupowej turnieju. Schody, światła, muzyka, siatkarskie gwiazdy i... zupełnie puste trybuny hali Palasport Olimpico w Turynie.

Wielkie show zaprezentowano na około czterdzieści minut przed meczem Brazylijczyków z Rosjanami, gdy kibiców siedzących na trybunach turyńskiej hali można było policzyć na palcach. Efektowna prezentacja obu ekip, której na żywo praktycznie nikt nie obejrzał...

 

Spotkanie Brazylia – Rosja to pierwsze starcie w grupie I i zarazem pierwsze spotkanie trzeciej fazy grupowej mistrzostw świata. Starcie aktualnych mistrzów olimpijskich z mistrzami Europy zapowiada się niezwykle interesująco (transmisja od godziny 17.00 w Polsacie Sport), oby w trakcie meczu obie ekipy spotkały się ze zdecydowanie gorętszą reakcją trybun, niż to miało miejsce podczas tej niefortunnej prezentacji.

 

Sytuacja w załączonym materiale wideo.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze