UFC 229: Poznaliśmy sędziów walki Khabib - McGregor

Sporty walki

Już w nocy z 6/7 października (sobota/niedziela) odbędzie się długo wyczekiwana gala UFC 229 z walką wieczoru Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor. Komisja Sportowa Stanu Nevada ogłosiła obsadę sędziowską, która poprowadzi hitowe zestawienia w T-Mobile Arena w Las Vegas. Transmisja gali od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

Stawką pojedynku Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem będzie pas kategorii lekkiej organizacji UFC. Walka wieczoru gali UFC 229 jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwaną konfrontacją MMA w tym roku, a wielu ekspertów twierdzi, że również najbardziej hitowym zestawieniem w historii wszechstylowej walki wręcz.

Komisja Sportowa Stanu Newada we wtorek ogłosiła obsadę sędziowską na starcie Nurmagomedova z McGregorem. Pojedynek w oktagonie poprowadzi Herb Dean, który za swoją pracę otrzyma 1900 dolarów. Amerykanin już pięciokrotnie miał okazję poprowadzić walki Irlandczyk, a dopiero po raz pierwszy posędziuje "Dagestańskiemu Orłowi".

Punktacją walki zajmą się Derek Cleary, Sal D'Amato oraz Junichiro Kamijo. Ich wynagrodzenie wyniesie 1600 dolarów.

Które walki Nurmagomedova oraz McGregora sędziowali?


Herb Dean - McGregor: vs Max Holloway, vs Dustin Poirier, vs Denis Siver, vs Chad Mendes
Derek Cleary - Nurmagomedov vs Al Iaquinta, McGregor vs Nate Diaz 2
Sal D'Amato - Nurmagomedov: vs Al Iaquinta, Barboza, vs Healy
Junichiro Kamijo - Nurmagomedov vs Edson Barboza

 

Wszystkie gale UFC transmitowane na sportowych antenach Polsatu! UFC 229 już w nocy z 6/7 października od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze