Fabiński cały czas pozostaje zawodnikiem niepokonanym w organizacji UFC. Do tej pory "Polski Rzeźnik" stoczył trzy pojedynki - pokonał Garretha McLellana, Hectora Urbinę oraz po ponad dwurocznej przerwie Emila Meeka. Wszystkie walki zakończyły się decyzjami sędziowskimi. Fabiński może pochwalić się siedmioma wygranymi pojedynkami z rzędu.

32-latek nie ukrywał, że jeszcze w tym roku chce po raz kolejny wejść do klatki UFC. - Czuję się świetnie i zdrowie pozwala mi walczyć. Mam jeszcze jedną walkę w kontrakcie do wypełnienia i chcę go zakończyć bez porażki. Mam nadzieję, że to się uda - mówi Fabiński.

Polak powróci do oktagonu już 17 listopada podczas historycznej gali w Argentynie. W Buenos Aires zmierzy się z Michelem Prazeresem, dla którego będzie to już dwunasty występ dla UFC. Do tej pory Brazylijczyk przegrał tylko dwa pojedynki - z Paulo Thiago oraz Kevinem Lee, ale aktualnie notuje serię aż siedmiu zwycięstw z rzędu!

 

Wszystkie gale UFC transmitowane na sportowych antenach Polsatu! UFC 229 już w nocy z 6/7 października od godziny 4:00 w Polsacie Sport!