Antiga: Będę kibicował Polakom! Oni mogą wygrać z każdym

Siatkówka

- Polska może wygrać z każdym i mam nadzieję, że tym razem też tak będzie - powiedział trener reprezentacji Kanady, szkoleniowiec ONICO Warszawa Stephane Antiga przed meczem mistrzostw świata Polska - Serbia.

Marta Ćwiertniewicz: Po porażkach z Argentyną i Francją wiele osób skreśliło Polaków, a oni jednak podnieśli się i wygrali z Serbią. Czy myśli Pan, że będą w stanie to powtórzyć?

 

Stephane Antiga: Oczywiście. Jestem pewny, że Polska może znowu wygrać z Serbią. Tym razem Serbia będzie strasznie zmotywowana nawet, żeby wygrać jednego seta. Polska może wygrać z każdym i mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

 

Mecz z Serbią na pewno będzie bardzo ważny, ale to ten z Włochami może okazać się decydującym. Jakie szanse mają Polacy w starciu z gospodarzami?

 

Na pewno mają swoje szanse. Serbia wczoraj mi imponowała. Nie spodziewałem się, że będzie w stanie wygrać z Włochami 3:0. Nie wiem, kto będzie faworytem meczu z Włochami, ale mam nadzieję, że Polska wygra.

 

Które miejsce zajmie Polska na mistrzostwach świata?

 

Może zająć pierwsze miejsce. Wszystko jest możliwe.

 

Będzie pan kibicował Polsce?

 

Oczywiście. To dla nas ważne, bo mamy dwóch zawodników, którzy grają w kadrze. To ważne również dla Polaków, kibiców i polskiej siatkówki.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze