Trener Adamka: Kibice będą w szoku

Sporty walki
Trener Adamka: Kibice będą w szoku
fot. MB Promotions

Do walki Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO) został już tylko tydzień. Polak po raz kolejny przygotowywał się pod okiem Gusa Currena. Amerykański trener przekonywał, że "Góral" jest w życiowej formie, co pokaże już 6 października.

- Polsko, jesteś gotowa? Obóz powoli się kończy. Treningi były świetne, szybkość jest świetna, siła również. Najważniejsze jest jednak to, że Tomek coraz lepiej rozumie mój system.  Sparingpartnerzy byli najlepsi z możliwych. Przygotowania były na najwyższym poziomie. Fani będą w szoku, gdy zobaczą Tomka. Uwierzcie mi, że 6 października Adamek będzie w życiowej formie. Jesteście na to gotowi? - powiedział trener Polaka.

 

Adamek pod okiem Amerykanina jeszcze nie zaznał porażki. Od czasu jego współpracy z duetem trenerskim Curren - Jakub Chycki oraz Mateuszem Borkiem stoczył trzy pojedynki, z Solomonem Haumono, Fredem Kassim oraz Joey'em Abellem. Najbardziej przekonujące było zwycięstwo z tym ostatnim. Zapewniło ono "Góralowi" możliwość walki w USA z Millerem.

 

"Big Baby" na zawodowych ringach jest niepokonany. W przeszłości wygrywał z takimi zawodnikami jak Johann Duhaupas czy też Gerald Washington. Bardzo możliwe, że zwycięzca walki Adamek - Miller dostanie szansę pojedynku o mistrzostwo świata.

 

Adamek tym razem przygotowywał się w Vero Beach na Florydzie. Jak zwykle pod okiem Currena i Chyckiego. Sparował z takimi zawodnikami jak Bryant Jennings czy też Bermane Stiverne.

 

 

Transmisję gali "Worlds Collide" z walką Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem przeprowadzi Polsat Sport!

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze