Khabib - McGregor: "Na ten pojedynek czeka cały świat!"

Sporty walki

W magazynie sportów walki Puncher Extra Time menedżer wielu polskich zawodników MMA, Paweł Kowalik przyznał, że walka Conora McGregora (21-3, 18 KO, 1 SUB) z Khabibem Nurmagomedovem (26-0, 8 KO, 8 SUB) będzie zapewne największą w historii UFC. - Na to starcie czeka cały świat - zaznaczył.

Walką Nurmagomedova z McGregorem żyje cały świat mieszanych sportów walki. Już 6 października w Las Vegas obaj powalczą o pas kategorii lekkiej, który obecnie jest w posiadaniu Rosjanina.

 

- To jest pojedynek, który budzi ogromne emocje, bo wiele osób myślało, że Conor już nie wróci, a jeśli to, by walczyć w tych walkach kasowych. Okazało się, że najbardziej kasowy będzie właśnie pojedynek z Nurmagomedovem. Na to starcie czeka cały świat - powiedział Kowalik.

 

Prowadzący Puncher Extra Time Artur Łukaszewski zauważył, że wielki pojedynek bokserski pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr a Mannym Pacquiao odbył się za późno. Inaczej jest w przypadku starcia Nurmagomedov - McGregor.

 

- Pytanie czy to faktycznie jest najlepszy moment na tę walkę. Conora w MMA nie oglądaliśmy od dwóch lat. Wraca jako mistrz dwóch kategorii nie broniący nigdy pasów. Na zasługach wchodzi od razu do walki mistrzowskiej. To jest uzasadnione, bo nie ma tu kombinacji, jak m.in. z Brockiem Lesnarem. Będzie to na pewno największy pojedynek medialnie, sportowo pewnie też. Zapewne pobije wszelkie rekordy wpływów czy to z bramek czy z PPV - dodał.

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

 

Gala UFC 229 z walką Nurmagomedov - McGregor ood godziny 4:00 w nocy z soboty na niedzielę na sportowych antenach Polsatu!

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze