Khabib - McGregor: Mistrz oskarża irlandzką gwiazdę o nieczyste gierki

Sporty walki
Khabib - McGregor: Mistrz oskarża irlandzką gwiazdę o nieczyste gierki
fot. youtube.com

Do gali UFC 229, z walką Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor, pozostało coraz mniej czasu. Zanim jednak najlepsi zawodnicy wagi lekkiej wejdą do oktagonu, spotkają się na konferencji prasowej.

To będzie ich drugi raz, po raz pierwszy dyskutowali w zeszłym tygodniu. Nie było niespodzianką, że prym wiódł McGregor (21-3, 18 KO, 1 SUB), który w szermierce na słowa czuje się jak ryba w wodzie. W najbliższy czwartek będzie w jeszcze lepszej sytuacji, gdyż tym razem największa organizacja MMA wpuści na konferencję kibiców, co jeszcze bardziej go nakręci.

Irlandczyk znany jest z tego, że bardzo starannie przygotowuje się nie tylko do walk, ale również do konferencji prasowych. Jego wiedza o kolejnych przeciwnikach może często zaskakiwać, tak też było podczas pierwszego starcia z Dagestańczykiem. McGregor poruszył wiele wątków, które mogły zaboleć bądź wyprowadzić mistrza z równowagi. Dla niego nie ma tematów tabu, więc z przyjemnością mówił o politycznej sytuacji na Kaukazie, islamie i tak dalej.

Skąd McGregor to wszystko wie? Jak wynika ze słów samego Nurmagomedova (26-0, 8 KO, 8 SUB), ucieka się on do różnych sztuczek. Między innymi sowitej zapłaty dla każdego, kto mógłby w jakimś stopniu pogrążyć mistrza wagi lekkiej.

- Wysłał jednemu chłopakowi bezpośrednią wiadomość. "Jeśli masz coś na Khabiba, jakieś szalone zdjęcia, proszę wyślij mi, a ja zapłacę ci 10 tysięcy dolarów". Jak dla mnie to pokazuje jego słabość. Może myśli, że każdy prostytuuje się, tak jak on, i każdy ma szalone zdjęcia jak on - powiedział Khabib w programie "Ariel Helwani's Show".

Gala UFC 229 z walką Nurmagomedov - McGregor ood godziny 4:00 w nocy z soboty na niedzielę na sportowych antenach Polsatu!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie