MŚ w siatkówce: Który z Polaków zagrał najlepiej? Kibice nie mieli złudzeń

Za nami siatkarskie mistrzostwa świata we Włoszech i Bułgarii, które zostały zwieńczone triumfem reprezentacji Polski. Podopieczni Vitala Heynena zaprezentowali się znakomicie i drugi raz z rzędu wywalczyli złote medale na mundialu. Na stronie Polsatsport.pl trwała sonda na najlepszego zawodnika Biało-Czerwonych. Kto zgromadził najwięcej głosów?

Pierwsze miejsce padło łupem Bartosza Kurka, który zebrał 61.2 procent wszystkich głosów. Atakujący polskiej reprezentacji wziął ciężar gry na swoje barki i dodatkowo został wybrany MVP całego turnieju.

Na drugiej lokacie uplasował się kapitan naszej drużyny, Michał Kubiak z wynikiem 22.2 procent. Ci, którzy na niego głosowali z pewnością docenili fakt, że w trakcie mundialu przyjmujący zmagał się z przeziębieniem, a mimo to nie poddał się.

Podium uzupełnił Paweł Zatorski, aczkolwiek zebrał jedynie 3.8 procent głosów, niewiele więcej od Fabiana Drzyzgi - 3.1 procent. W sumie udział w sondzie wzięło 4419 internautów.