Milik: Cieszę się, że dominujemy w meczach z gigantami

Piłka nożna

Nie chce się skupiać na grze Liverpoolu, ale nasza wyglądała dobrze. Na ostatnich metrach przed bramką brakowało tylko odpowiedniej decyzji. Najważniejsze, że wygraliśmy - powiedział nam Arkadiusz Milik, którego Napoli ograło "The Reds" 1:0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Tomasz Smokowski: Gdybym miał wskazać jednego zwycięzcę tego meczu, to wskazałbym Carlo Ancelottiego. To on wymyślił taktykę i Nikolę Maksimovica na prawej obronie. Dla wszystkich to była niespodzianka. Liverpool nie oddał żadnego celnego strzału!

 

Arkadiusz Milik: Nawet nie wiedziałem! Za bardzo nam nie zagrozili. Jako zespół graliśmy świetne spotkanie, trener wyciągnął wnioski z meczu sparingowego z Liverpoolem (rozegrany przed sezonem - przyp. red), który przegraliśmy 0:5. Jest jeszcze trochę czasu do końca fazy grupowej, więc musimy zdobywać punkty.

 

Oddałeś więcej strzałów niż Liverpool. Jak ci się grało z twardymi, angielskimi obrońcami?

 

Dobrze. Zaczynamy się coraz lepiej rozumieć z Lorenzo Insigne. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, stwarzamy też więcej okazji. Tylko się z tego cieszyć.

 

Kto jest liderem grupy?

 

My! Nie myślałem o tym, ale jeszcze jest wiele meczów. Skupiamy się na tym, by wygrywać. Cieszy to, że jesteśmy w stanie dominować w meczach z gigantami.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie