Już w środę czekają nas kolejne emocje związane z drugą kolejką fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na boiska wybiegną m.in. drużyny Borussii Dortmund, AS Monaco, Paris Saint-Germain, a dwoma największymi hitami dnia będą z pewnością spotkania SSC Napoli - Liverpool FC oraz Tottenham Hotspur - FC Barcelona.

 

Mecze poprzedzimy jak zwykle gruntowną analizą i wprowadzeniem merytorycznym podczas Studia Ligi Mistrzów, które wystartuje punktualnie o godzinie 18.00 na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1 PPV. Prawdziwą gratką dla kibiców siatkówki będzie obecność występującego w nim w charakterze gościa Bartosza Kwolka. 21-letni siatkarz zaledwie trzy dni temu zawiesił na swojej szyi złoty medal mistrzostw świata, po tym, jak Biało-Czerwoni pokonali w turyńskim finale reprezentację Brazylii (3:0).

 

Na kibiców Studia Ligi Mistrzów czeka również wiele innych atrakcji. Karolina Szostak oraz Tomasz Karolak po raz drugi rywalizować będą ze sobą w "Kuchni Mistrzów". Czyja potrawa bardziej przypadnie do gustu Kwolkowi i innym gościom? Przekonamy się już wieczorem!

 

Transmisja Studia Ligi Mistrzów od godziny 18.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Premium 1 PPV. Zapraszamy!