KSW 45: Wszystkie nokauty Materli! (WIDEO)

Sporty walki

Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 SUB) 6 października po raz kolejny zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności. W hitowej walce podczas gali KSW 45 w Londynie zmierzy się z Damianem Janikowskim (3-0, 3 KO). Medalista olimpijski zachwyca publiczność kończąc swoje walki przed czasem, ale Materla może pochwalić się większą liczbą nokautów. Zobaczcie, jak szczecinian kończył swoje pojedynki!

Materla na początku przygody z organizacją KSW nie słynął z nokautującego ciosu. Szczecinianin w pierwszych sześciu zwycięskich pojedynkach zmuszał swoich rywali do poddania, a kolejne trzy wygrane były efektem decyzji sędziowskich. Kolejne występy dla KSW mocno zmieniły statystyki Materli, który stał się czołowym zawodnikiem kategorii średniej w kraju.

 

KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI

 

W 2012 roku podczas KSW 21 zapisał w swoim rekordzie najszybszy nokaut w karierze. Już w 21. sekundzie zakończył walkę z Rodneyem Wallacem. Dokonał tego znacznie szybciej niż Mamed Khalidov w starciu z tym samym zawodnikiem (115 sekund na KSW 19). Po dwóch kolejnych, zwycięskich decyzjach sędziowskich popularny "Cipao" rozpoczął festiwal nokautów. 

 

Od gali KSW 28, która odbyła się 4 października 2014 roku, Materla wszystkie wygrane walki kończył uderzeniami. Od tej pory dopisał do swojego rekordu aż sześć nokautów. Na szczególną uwagę zasługują te efektowne z konfrontacji z Rousimarem Palharesem oraz Paulo Thiago. Pozostałe były efektem doskonałej kontroli parterowej byłego mistrza kategorii średniej. 

 

Wszystkie nokauty Michała Materli w KSW:

 

KSW 44: vs Martin Zawada (Runda 2: 2:59)
KSW 40: vs Paulo Thiago (Runda 2: 0:50)
KSW 36: vs Rousimar Palhares (Runda 2: 1:27)
KSW 35: vs Antoni Chmielewski (Runda 1: 4:12)
KSW 31: vs Tomasz Drwal (Runda 3: 4:56)
KSW 28: vs Jorge Luis Bezerra (Runda 2: 1:46)
KSW 21: vs Rodney Wallace (Runda 1: 0:12)

 

Szóstego października na gali KSW 45: "Return to Wembley" Materla zmierzy się z Damianem Janikowskim. Medalista olimpijski z Londynu przebojem wdarł się do polskiej organizacji i zapisał w swoim rekordzie trzy przekonujące wygrane. Ewentualne zwycięstwo pozwoli byłemu zapaśnikowi otrzymać szansę walki o pas mistrzowski kategorii średniej. Czy w tym starciu kluczowe okaże się doświadczenie, a może wręcz przeciwnie - świeża krew?

 

W załączonym materiale wideo wszystkie nokauty Michała Materli z KSW!

 

KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI 

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie