Adamek - Miller: Tak wyglądało ostatnie wyjście "Górala" do ringu! (WIDEO)

Sporty walki

Już w najbliższy weekend Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) skrzyżuje rękawice z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO) podczas hitowej walki na gali "Worlds Collide" w Chicago. W swoim ostatnim starciu "Góral" efektownie pokonał Joeya Abella (31-10, 32 KO) w Częstochowie, a publiczność raz jeszcze do czerwoności rozgrzało wyjście do ringu 41-latka.

Na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty Adamek nie dał szans Abellowi, nokautując go przed czasem. Publiczność została zaczarowana jednak jeszcze przed walką, gdy do dźwięku wielkiego klasyka "Funky Polak - Pamiętaj" Polak wychodził do ringu.
 
Kibice jednego z największych polskich pięściarzy w historii tradycyjnie już przed pojedynkiem nucili "Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłeś..." ściskając kciuki za swojego ulubieńca. Ten nie zawiódł i kilkukrotnie posłał Amerykanina na deski, dopisując do swojego rekordu kolejny nokaut.
 
Tym razem przed Adamkiem jedno z najtrudniejszych wyzwań w jego bogatej karierze, bowiem staje przed nim rywal z absolutnego topu, a "Góral" najlepsze lata na pewno ma już za sobą. Miller pozostaje niepokonany, a lwią część swoich walk wygrywał przed czasem. Czy polscy kibice licznie zgromadzeni w hali w Chicago raz jeszcze poczują gęsią skórkę przy legendarnym utworze?
 
Ostatnie wyjście Adamka do ringu w załączonym materiale wideo.
 
Transmisja gali "Worlds Collide" w nocy z soboty na niedzielę od godziny 3:00 w Polsacie Sport. Studio od godziny 2:00.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie