Jun przed KSW 45: Zapoluję na nokaut wieczoru!

Sporty walki

W sobotę podczas gali KSW 45 w Londynie Erko Jun (1-0, 1 KO) zmierzy się z Popkiem Monsterem (3-3, 3 KO). Bośniak zapowiada, że efektownie zakończy walkę przed czasem. - Damy dobre show, a ja zapoluję na nokaut wieczoru – powiedział.

Jun ma już za sobą pierwszą walkę dla organizacji KSW. W debiucie pokonał Tomasza Oświecińskiego, który jest z kolei pogromcą Popka. - Czuję się bardziej zrelaksowany, niż przed poprzednią walką. Mam dobrą formę. Jestem gotowy – powiedział. 

 

Między Popkiem, a jego sobotnim rywalem nie ma złej krwi. - Mówiąc szczerze Popek jest bardzo przyjazny, ale nie daje tego po sobie poznać. Mam do niego szacunek, ale to jest biznes. W sobotę będziemy walczyć, a to nie są żarty – skomentował Bośniak.


Mimo niewielkiego doświadczenia w sportach walki Jun zapowiada fajerwerki. - Damy dobre show, a ja zapoluję na nokaut wieczoru – zapewnił.

 

Jego rywal, Popek stoczył w największej polskiej organizacji MMA trzy walki. Przegrał z Mariuszem Pudzianowski oraz Tomaszem Oświecińskim, wygrał zaś z Robertem Burneiką. W przygotowaniach do KSW 45 pomagał mu Robert Złotkowski, który jest trenerem kilku czołowych zawodników w Polsce. 

 

KSW 45: The Return to Wembley w Cyfrowym Polsacie i IPLI w systemie PPV

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie