Heynen wrócił do Polski! Uroczyste powitanie (WIDEO)

Siatkówka

Spotkanie Jastrzębski Węgiel – VfB Friedrichshafen rozgrywane w ramach turnieju "Wielton Giganci Siatkówki" było okazją do uhonorowania dwóch ludzi, którzy przyczynili się do sukcesu reprezentacji Polski na MŚ 2018. Trener Vital Heynen i atakujący Dawid Konarski tym razem znaleźli się po różnych stronach siatkarskiej barykady.

W hali WOSiR w Wieluniu cztery drużyny grają w IX edycji międzynarodowego turnieju "Wielton Giganci Siatkówki". Imprezę rozpoczęła konfrontacja pomiędzy Jastrzębskim Węglem i VfB Friedrichshafen. Drużynę z Jastrzębia-Zdroju w nowym sezonie wzmocni atakujący reprezentacji Polski Konarski, który wraca do kraju po przygodzie z ligą turecką (Ziraat Bankasi Ankara). Ekipę wicemistrza Niemiec prowadzi natomiast trener Heynen, selekcjoner najlepszej drużyny świata. Mecz był więc dla wieluńskiej publiczności okazją do uhonorowania obu panów.

 

Od zwycięskiego finału z Brazylią nie minął nawet tydzień, ale siatkarska karuzela nie zatrzymuje się nawet na moment. W niedzielę mecz o złoto, w poniedziałek uroczyste powitanie w Polsce, potem wyjazd do Friedrichshafen, a w sobotę powrót do Polski i pierwsze spotkanie ważnego sprawdzianu przed zbliżającym się sezonem...  Trener Heynen chyba nie lubi odpoczywać od siatkówki. Szybko zabrał się do klubowych obowiązków, a przy okazji znów może zaprezentować się na polskich parkietach.

 

Powitanie Vitala Heynena i Dawida Konarskiego na turnieju "Wielton Giganci Siatkówki" w załączonym materiale wideo. 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze