Gwiazdy KSW wspierają Adamka! "Wierzę, że Tomek wypunktuje Millera"

Sporty walki

Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się w Chicago z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Otuchy polskiemu pięściarzowi dodają zawodnicy KSW - Michał Materla, Damian Janikowski oraz Popek Monster. Trójka zawodników w sobotę stoczy również swoje pojedynki na KSW 45 w Londynie.

"Góral" z Gilowic po trzech wygranych pojedynkach z rzędu (z Solomonem Haumono, Fredem Kassim oraz Joeyem Abellem) otrzymał szansę walki na dużej gali w Chicago. Podczas gali Worlds Collide Adamka czeka trudne zadanie. Stoczy ringową wojnę z niepokonanym dotąd Millerem, który jest od niego o 40 kilogramów cięższy.

 

Za polskiego pięściarza kciuki ściskają między innymi zawodnicy KSW - Michał Materla, Damian Janikowski oraz Popek Monster (3-3, 3 KO). - Kibicuję wszystkim Polakom walczącym za granicą. Tym razem będę wspierał Tomasza Adamka - powiedział przed kamerą Polsatu Sport Popek Monster, który w sobotę będzie walczył z Erko Junem (1-0, 1 KO) na KSW 45.

 

Podczas londyńskiej gali w pojedynku wagi średniej zmierzą się weteran polskiego MMA, Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 SUB) i wielce utalentowany Damian Janikowski (3-0, 3 KO). Obu łączy fakt, że po zakończeniu KSW 45, obejrzą starcie Adamka z Millerem. - "Góral" ma bardzo wymagającego przeciwnika. Poza tym wiadomo, że wiek już robi swoje. Jednak mam nadzieję, że Tomek wypunktuje rywala - stwierdził Janikowski.

 

Z kolei Materla przyznał, że jest patriotą i zawsze dopinguje rodaków. - Jeśli chodzi o tego typu historie to wcale nie jestem obiektywny. Zawsze kibicuję Polakom! Tym bardziej, jeśli chodzi o Adamka, bo jest to wyjątkowa postać w polskim boksie - zauważył.

 

"Worlds Collide" w Chicago

 

Antena: Polsat oraz Polsat Sport

 

Początek studia godz. 22:00, a następnie godz. 2.00 (studio w Polsacie Sport). Prowadzący Artur Łukaszewski, goście: Janusz Pindera, Maciej Miszkiń i Marcin Tybura.

 

Początek transmisji na obu kanałach od godz. 3.00. Komentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa.

 

KSW 45: "Return to Wembley" w Londynie

 

Gala transmitowana w systemie PPV - szczegóły zakupu TUTAJ

Początek transmisji o godzinie 19:00.

Komentują: Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

 

UFC 229. Las Vegas

 

Antena: Polsat Sport Extra, a po zakończeniu gali w Chicago również Polsat Sport
Początek transmisji godz. 4.00. Komentują: Maciej Turski i Tomasz „TJ” Marciniak.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie