McGregor: Wojna trwa

Sporty walki

Conor McGregor (21-4, 18 KO, 1 SUB) co prawda nie pojawił się na konferencji prasowej po gali UFC 229, ale od tego czasu zamieścił kilka wpisów na swoich mediach społecznościowych. - Przegraliśmy zawody, ale wygraliśmy bitwę. Wojna trwa - napisał Irlandczyk.

W nocy z soboty na niedzielę w Las Vegas doszło do jednej z najbardziej wyczekiwanych walk w historii MMA. Khabib Nurmagomedov (27-0, 8 KO, 9 SUB) w czwartej rundzie poddał McGregora i zachował pas kategorii lekkiej. Przed walką Irlandczyk nieraz prowokował swojegon rywala. Wypowiadał się m.in. na temat jego religii czy też rodziny. Khabib zachowywał spokój, od czasu do czasu starając się odpowiadać. Wiadomo było, że obaj nie dażą się sympatią.

 

Po wygranej walce emocje wzięły górę i doszło do awantury. Po gali odbyła się konferencja prasowa, na której nie pojawił się McGregor. Nurmagomedov przyszedł tylko na chwilę i odpowiedział na jedno pytanie, po czym podziękował i wyszedł. Mimo, że Irlandczyk nie rozmawiał z mediami, to szybko uaktywnił się na portalach społecznościowych.

 

Najpierw napisał, że czeka na rewanż. Później opublikował kolejny wpis. - Przegraliśmy zawody, ale wygraliśmy bitwę. Wojna trwa - można przeczytać na Instagramie legendy UFC. Nie do końca wiadomo, o co chodzi "Notoriousowi". Być może to zapowiedź drugiej walki, na którą jest podobno chętny McGregor. Zobaczymy, co na to jego pogromca.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

We lost the match but won the battle. The war goes on.

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) Paź 8, 2018 o 5:38 PDT

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie