NFL: Minimalna porażka Seahawks, siedem punktów Janikowskiego

Sebastian Janikowski zdobył siedem punktów dla Seattle Seahawks, którzy na swoim boisku przegrali minimalnie z Los Angeles Rams 31:33 w lidze futbolu amerykańskiego NFL.

W pierwszej połowie zespół Seahawks prowadził 7:0 i 14:10, a wynik do przerwy (17:17) ustalił polski kopacz uderzeniem z 52 jardów (47,5 m). Drugą część znów lepiej zaczęli gospodarze i wygrywali 24:17, 31:24 i 31:30. Ostatecznie ulegli rywalom z Los Angeles dwoma punktami.

40-letni Janikowski nie mylił się także przy kopnięciach z podwyższeń po przyłożeniach kolegów z drużyny. Polak wykonał cztery takie próby i wszystkie wykorzystał zdobywając cztery punkty,

W tym sezonie Seahawks odnieśli dwa zwycięstwa i doznali trzech porażek. Rams triumfowali we wszystkich pięciu spotkaniach. Identyczny bilans w lidze mają tylko Kansas City Chiefs.