BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. Cyfrasport

Mecz BBTS-u Bielsko-Biała z Gwardią Wrocław zainauguruje trzecią kolejkę 1.ligi siatkarzy. Drużyna spod Klimczoka w poprzednim sezonie opuściła elitę, natomiast Gwardia na zapleczu Plus Ligi zastąpiła TSV Sanok, który z rozgrywek musiał wycofać się z powodu problemów finansowych. Początek meczu w hali „Pod Dębowcem” o 18.30. Transmisja w Polsacie Sport.

W BBTS pozostało kilku zawodników z poprzedniego sezonu, a także trener Paweł Gradowski.  Jak na razie drużyna spadkowicza z Plus Ligi spisuje się bardzo dobrze. Po wygraniu pierwszych dwóch meczów zajmuje pozycję wicelidera.  Na inaugurację bielszczanie pokonali przed własną widownią MCKiS Jaworzno 3:1, a w drugiej kolejce wygrali na wyjeździe z KPS Kielce 3:1. - Dobrze, że mamy trzy punkty pomimo słabszej gry. Nie chcę nic ujmować kielczanom, fajnie grali, ale ja nie jestem zadowolony, tak na gorąco, bo muszę popatrzeć na wideo, przeanalizować statystyki – mówił w BBTS.TV Paweł Gradowski.

 

Trener Paweł Gradowski dziś będzie miał okazję spotkać się z Mateuszem Śnieżkiem. Obaj współpracowali ze sobą w BBTS w zespole Młodej Ligi. - W Bielsku to był dobry czas. Przyznam, że z trenerem Gradowskim mieliśmy okazję przepracować solidny sezon. Mieliśmy ciekawy zespół, który dopiero w finale przegrał z ekipą z Radomia. U rywala grali Tomasz Fornal czy Michał Kędzierski, mieli paczkę, która swobodnie radziła sobie na najważniejszych imprezach międzynarodowych oraz później, już w PlusLidze  – mówi za pośrednictwem klubowej strony BBTS Mateusz Śnieżek, który obecnie w BBTS łączy funkcje trenera przygotowania motorycznego z grą na pozycji atakującego.

 

Gwardia jedynie dotychczas zwycięstwo odniosła w Kielcach triumfując 3:1. W drugiej serii gier drużyna prowadzona przez Piotra Lebiodę nie wykorzystała atutu własnej hali przegrywając ze Ślepskiem Suwałki 1:3. W tamtym spotkaniu liderem beniaminka był autor 25 punktów Michał Superlak.

 

Występ w hali „Pod Dębowcem” może stanowić wyzwanie dla Gwardii, która na co dzień gra i trenuje w zdecydowanie mniejszym obiekcie. Drużyna z Wrocławia jeśli chce uzyskać korzystny wynik musi jak najszybciej przyzwyczaić się do dużej przestrzeni hali w Bielsku. Starciem  z Gwardią BBTS rozpocznie serię meczów u siebie. W tym miesiącu bielszczanie podejmą jeszcze z Tauron AZ Częstochowa, Lechię Tomaszów Mazowiecki i APP Krispol Września.

 

Transmisja mecz BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław w Polsacie Sport od godziny 18:30.

MH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie