KSW 45: Co się działo za kulisami? (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 45 już za nami! W Londynie kibice byli świadkami kolejnego udanego wydarzenia największej polskiej organizacji MMA. Osiemnastu bohaterów, ośmiu wygranych i wiele emocji. Zobaczcie, co działo się za kulisami gali z numerem 45!

Kibice przed telewizorami mają okazję obserwować poczynania zawodników klatce. Karolina Szostak spróbowała natomiast przybliżyć kibicom rzeczywistość, która dzieje się za kulisami w trakcie gal KSW.

 

W Londynie na backstage'u nie brakowało emocji! Zawodnicy na gorąco starali się ocenić to, co wydarzyło się kilka minut wcześniej. Zwycięzcy celebrowali swoje sukcesy, a przegrani musieli przełknąć niezwykle gorzką pigułkę po niezbyt udanych występach.

 

- On twierdzi, że trafiłem go palcem w oko... To było przecież tylko luźne skakanie - mówił podrażniony przerwaniem pojedynku Akop Szostak.

 

- Na tym etapie kariery nie można mieć wyrzutów sumienia. Wchodzimy do klatki i wiemy, jak to się może skończyć. Takie jest ryzyko tej zabawy - ocenił swoją wygraną Michał Materla.

 

- Na początku walki jednym ciosem zostałem przytkany i to ustawiło całą walkę. Trzeba zebrać siły i wrócić silniejszym - powiedział po przegranej walce wieczoru Karol Bedorf.

 

W załączonym materiale wideo "making of" Karoliny Szostak z gali KSW 45!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze