Trzy kolejne kobiety oskarżyły Ronaldo o napaść na tle seksualnym!

Piłka nożna
Trzy kolejne kobiety oskarżyły Ronaldo o napaść na tle seksualnym!
fot. PAP

Prawnicy reprezentujący Kathryn Mayorgę, która oskarżyła Cristiano Ronaldo o napaść na tle seksualnym, przyznali, że przyglądają się zgłoszeniom trzech innych kobiet dotyczących przestępstwa o identycznym charakterze.

Według informacji podanych przez brytyjski dziennik "The Sun", do prawnika Mayorgi - Lesliego Stovalla - miały zgłosić się dwie lub nawet trzy inne kobiety, które podobnie jak jego klientka twierdzą, że zostały skrzywdzone przez gwiazdora Juventusu. Jedna z nich utrzymuje, że piłkarz wykorzystał ją seksualnie po jednej z imprez, natomiast inna twierdzi, że podobnie jak w przypadku Mayorgi, zgodziła się zachować milczenie w zamian za korzyści finansowe.

 

Według plotek, jedną z rzekomo pokrzywdzonych może być tancerka brzucha Karima El Mahroug, która utrzymuje, że Ronaldo zapłacił jej 4 tysiące euro za współżycie w styczniu 2010 roku, gdy była zaledwie 17-latką. Cała sytuacja miała mieć miejsce w Mediolanie, a włoskie prawo nie zabrania co prawda kontaktów seksualnych z osobami powyżej 14 roku życia, jednak karalne jest płacenie nieletnim za usługi tego typu.

 

Na razie żadna z trzech rzekomo pokrzywdzonych kobiet nie zdecydowała się wnieść zarzutów, jednak prawnik Mayorgi dokładnie bada dostarczone przez nie informacje.

 

Ronaldo jednoznacznie odcina się od oskarżeń, tłumacząc, że kontakt z Mayorgą miał miejsce za obopólną zgodą. Portugalczyk otrzymał w ostatnim czasie wiele wsparcia ze strony swojej mamy, siostry oraz dziewczyny.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze