Vidal podpadł dyrektorowi Barcelony

Piłka nożna
Vidal podpadł dyrektorowi Barcelony
fot. PAP/EPA

Początek sezonu jest trudny dla nowego nabytku Barcelony - Arturo Vidala, który nie gra zbyt dużo w barwach nowej drużyny. Z tego powodu Chilijczyk postanowił o swojej sytuacji opowiedzieć w mediach. Postawa pomocnika nie spodobała się m.in. dyrektorowi sportowemu "Blaugrany" - Pepowi Segurze.

57-letniemu Hiszpanowi do gustu nieprzypadła forma jaką wybrał Vidal do tego, aby pożalić się na swój los. Były gracz Bayernu udzielił wywiadu, w którym powiedział: - Jak mogę być szczęśliwy, skoro nie gram? Jestem walecznym zawodnikiem, który był w najlepszych drużynach na świecie. Nie mam jednak problemu ze szkoleniowcem. Gdybym go miał, powiedziałbym mu o tym wprost - wyznał niedawno gracz z Ameryki Południowej.

 

Na słowa Vidala obojętni niepozostali włodarze "Dumy Katalonii". Dyrektor sportowy odniósł się do wypowiedzi 31-letniego zawodnika. - Vidal zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd oraz wykazał całkowity brak szacunku wobec kolegów z drużyny. Jestem jednak pewien, że błyskawicznie to naprawi - stwierdził na łamach dziennika "AS" Segura.

 

Na początku sierpnia tego roku Vidal przeniósł się z Bayernu do Barcelony za 18 milionów euro. W ekipie z Camp Nou rozegrał 9 meczów, ale na boisku spędził zaledwie 176 minut.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie