Eden Hazard obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Belgii. Podczas konferencji prasowej przed meczem ze Szwajcarią, gwiazdor Chelsea był pytany o swoją przyszłość. Nie jest tajemnicą, że piłkarz chciałby kiedyś zagrać w zespole „Królewskich’’, wspominał o tym kilka razy. W najbliższym czasie nie planuje jednak przenosin do Madrytu.

 

- Chciałbym wygrać Złotą Piłkę. Żeby tak się stało, muszę się przenieść do Hiszpanii. Dlatego chciałbym tam kiedyś zagrać. Czy w styczniu? Na pewno nie – zapewniał Hazard.

Belg zdaję sobie sprawę ze swojej dobrej dyspozycji. Na pytanie, czy uważa się za obecnie najlepszego piłkarza na świecie, odpowiedział twierdząco.


- Jestem najlepszy na świecie. Czy mogę być lepszy? Tak. Drużyna bardzo mi pomaga, dzięki nim mogę się rozwinąć jeszcze bardziej. Zawsze możemy grać lepiej, więcej strzelać czy asystować.

Obecna umowa skrzydłowego „The Blues” wygasa po sezonie 2019/20. Oznacza to, że w najbliższe lato, Chelsea może mieć ostatnią szansę, by znacznie zarobić na swojej gwieździe.

Transmisja spotkania Belgia - Szwajcaria od godziny 20:35 w Polsacie Sport Extra.