Grosicki: Bramka stracona w ostatnich minutach boli

- Od mundialu nie możemy się odblokować. Chcemy, żeby kibice znów w nas uwierzyli. Trudno się pozbierać, gdy tracisz bramkę w doliczonym czasie gry - powiedział po meczu z Włochami (0:1) Kamil Grosicki.

Marcin Lepa: Zasłużone zwycięstwo Włochów, zdecydowanie lepszej drużyny.

Kamil Grosicki: Wydaje mi się, że w drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje. Powinniśmy wykorzystać przynajmniej jedną, wtedy wynik byłby inny i inaczej byśmy rozmawiali. Bramka w doliczonym czasie gry boli. Od mundialu nie możemy się odblokować. Chcemy, żeby kibice znów w nas uwierzyli.

Odnoszę wrażenie, że lepiej czujecie się w ustawieniu ze skrzydłowymi. W pierwszej połowie, przed zmianami, głównie biegaliście za Włochami.

Tak, druga połowa była zdecydowanie lepsza. Zachowaliśmy balans między atakiem a obroną. To trener decyduje o taktyce, on wie lepiej jakie ustawienie pasuje do naszych możliwości.

Cała rozmowa z Kamilem Grosickim w załączonym materiale.