Liga Narodów: Izrael pokonał Albanię. Nowy lider grupy

W meczu pierwszej grupy dywizji C reprezentacja Izraela pokonała Albańczyków 2:0. W pierwszej połowie Tomer Hemed wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Po przerwie wynik meczu ustalił Dia Saba. Zwycięstwo pozwoliło gospodarzom wskoczyć na fotel lidera. Albańczycy zajmują ostatnie miejsce w grupie, mając tyle samo punktów co druga Szkocja.

Izrael – Albania 2:0 (1:0)
Bramki: Hemed 8, Saba 83

Izrael: Ariel Harush - Shiran Yeini - Eitan Tibi (46. Shir Tzedek) - Omri Ben Harush - Bibras Natkho - Eli Dasa - Don Peretz - Beram Kayal - Talb Tawatha ( 77. Ayad Habashi) - Tomer Hemed (66. Dia Saba) - Moanes Dabour

Albania: Thomas Strakosha - Elseid Hysajs - Berat Djimsiti - Mergim Mavraj - Egzon Binaku - Taulant Xhaka - Migjen Basha (46. Sabien Lilaj) - Ledian Memushaj - Myrto Uzuni - Bekim Balaj (73. Giacomo Vrioni) - Eros Grezda

Żółte kartki: Tawatha, Dasa – Basha, Djimsiti, Hysaj