PlusLiga: GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Siatkarze GKS Katowice podejmą Indykpol AZS Olsztyn w spotkaniu 1. kolejki rozgrywek PlusLigi. W poprzednim sezonie oba mecze między tymi ekipami miały zacięty przebieg. Czy podobnie będzie i tym razem? Transmisja meczu 1. kolejki PlusLigi GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn w niedzielę 14 października o godzinie 17.30 na Polsat Sport News.

– Realna jest walka o czołową ósemkę. To cel, który powinniśmy sobie obrać. Ja jednak zawsze zakładam, że powinna przydarzyć się przynajmniej jedna niespodzianka w walce o jeszcze wyższe miejsca. Dlaczego my nie mielibyśmy jej sprawić? To wysokie cele, ale takie trzeba sobie stawiać, jeśli chce się rozwijać – powiedział przed sezonem trener katowiczan Piotr Gruszka.

 

Na iaugurację siatkarze GKS podejmą w hali MOSiR w Szopienicach czwartą drużynę poprzedniego sezonu – Indykpol AZS Olsztyn. W minionych rozgrywkach oba mecze między tymi drużynami rozstrzygnęły się w tie-breakach, w obu przypadkach na korzyść Indykpolu AZS. W przerwie między sezonami kluby "wymieniły się" zawodnikami – Siergiej Kapelus i Paweł Pietraszko z Katowic powędrowali do Olsztyna, natomiast Tomas Rousseaux zamienił Indykpol AZS na GKS.

 

– Z całą pewnością odżyją wspomnienia. Na boisku odkładam je jednak na bok, gdyż nastawiam się na twardą i wyrównaną walkę. GKS to zespół, z którym trzeba zostawić kawałek zdrowia oraz nerwów na boisku, jeśli chce się z nimi wygrać – powiedział Kapelus, który w katowickim klubie spędził dwa poprzednie sezony.  

 

Transmisja meczu 1. kolejki PlusLigi GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn w niedzielę 14 października o godzinie 17.30 na Polsat Sport News.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie