Siatkarskie szaleństwo w Szczecinie! Ogromne zainteresowanie meczem Stoczni

Siatkówka
Siatkarskie szaleństwo w Szczecinie! Ogromne zainteresowanie meczem Stoczni
fot. Cyfrasport

Starcie Stocznia Szczecin – Trefl Gdańsk to jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów 1. kolejki PlusLigi. Konstelacja siatkarskich gwiazd wywołała ogromne zainteresowanie wśród kibiców. Na trybunach szczecińskiej Netto Areny zasiądzie komplet widzów.

Stocznia dokonała przed sezonem kilku spektakularnych transferów i to przynosi efekty. Takie nazwiska jak Bartosz Kurek, Matej Kazijski czy Łukasz Żygadło robią wrażenie na sympatykach siatkówki. Do tego w niedzielnym meczu z Treflem zobaczymy na parkiecie dwóch mistrzów świata, oprócz Kurka (MVP tamtej imprezy), zaprezentuje się bowiem jeszcze środkowy gdańskiego klubu Piotr Nowakowski, który z Turynu wyjechał z nagrodą dla najlepszego środkowego.

 

Już na trzy dni przed rozpoczęciem meczu klub informował, że na wielu sektorach nie ma już nawet jednego wolnego miejsca, a w sprzedaży pozostało zaledwie 970 biletów.

 

 

W sobotę wieczorem pojawiła się wiadomość, że wolnych miejsc zostało zaledwie... 20. W niedzielę rano dowiedzieliśmy się, że w sprzedaży jest już tylko 5 wejściówek! Jeśli ktoś zwlekał z zakupem biletu na ostatnią chwilę, może teraz żałować swej decyzji...

 

 

Transmisja meczu 1. kolejki PlusLigi Stocznia Szczecin – Trefl Gdańsk w niedzielę 14 października o godzinie 14.45 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze