Kopera: Dwa lata ciężkiej pracy opłaciły się

Sporty walki

W sobotę 20 października podczas gali FEN 22 Łukasz Kopera (8-2, 3 KO, 3 SUB) zawalczy z Mateuszem Rębeckim (6-1, 1 KO, 4 SUB). Stawką pojedynku jest mistrzowski pas w wadze lekkiej.

Łukasz Kopera bardzo szybko dostał możliwość walki o pas. To dopiero jego drugie starcie w FEN. Większe wrażenie robi jego seria pięciu zwycięstw z rzędu. Sam zainteresowany jest bardzo spokojny przed mistrzowskim pojedynkiem.


- Jestem bardzo wyluzowany, mam dobre podejście do tej walki. Ostatnie dwa lata mocno przepracowałem, jestem świetnie przygotowany. Swoją pracą zasłużyłem na ten pojedynek – zapewniał zawodnik.

Rywal Kopery powrócił do MMA po dłuższej przerwie, notując trzy zwycięstwa z rzędu. W ostatnich pojedynkach można było zauważyć zmiany w stylu walki „Chińczyka”. Kopera wraz z trenerami jest świadomy umiejętności przeciwnika. 

- Wcześniej nie śledziłem jego poczynań, obserwowałem ostatnią walkę Mateusza. To mocny przeciwnik, obrońca tytułu. Rozmawiałem z jego poprzednim rywalem. W Berkucie jestem stałym bywalcem, ale głównie analizuję rywali z własnym teamem – dodał Kopera.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie