Liga Narodów: Słowenia podzieliła się z Cyprem punktami po meczu czerwonych kartek

W meczu Dywizji C Ligi Narodów Słowenia rzutem na taśmę zremisowała u siebie z Cyprem 1:1. Gola na wagę punktu strzelił w 83. minucie Nejc Skubić, odpowiadając na trafienie Fotisa Papoulisa z pierwszej połowy. W meczu nie brakowało walki - arbiter Mads-Kristoffer Kristoffersen wyrzucił z boiska aż trzech zawodników.

Słowenia - Cypr 1:1 (0:1)
Bramki: Skubić 83 - Papoulis 37

Słowenia: Vid Belec - Nejc Skubić, Nemanja Mitrović, Miha Mevlja, Bojan Jokić (58' Jure Balkovec) - Domen Crnigoj, Rene Krhin (75' Luka Zahović) - Josip Ilicić, Miha Zajc, Roman Bezjak (46' Amir Dervisević) - Robert Berić.

Cypr: Konstantinos Panagi - Jason Dimitriou, Giorgos Merkis, Valentinos Sielis, Giorgos Vasiliou (90+6' Nicholas Ioannou) - Kostakis Artymatas, Grigoris Kastanos (87' Demetris Christofi), Giannis Kousoulos - Fotis Papoulis (73' Andreas Avraam), Pieros Sotiriou, Margaca.

Żółte kartki: Ilicić, Mevlja - Panagi, Kastanos.

Czerwona kartka: Ilicić (za dwie żółte) - Kastanos (za dwie żółte), Dimitriou (bezpośrednia).

Sędzia: Mads-Kristoffer Kristoffersen (Dania).