1. Liga: APP Krispol Września - KPS Kielce. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
1. Liga: APP Krispol Września - KPS Kielce. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W premierowym meczu piątej kolejki pierwszej ligi siatkówki APP Krispol Września podejmie niżej notowaną drużynę KPS Kielce. Transmisja tego meczu od godziny 18:30 w Polsacie Sport.

Po czterech kolejkach w czołówce tabeli pierwszej ligi jest naprawdę ciasno. Pierwszy i piąty zespół dzielą zaledwie trzy punkty.

 

Na trzecim miejscu plasuje się APP Krispol Września. Podopieczni trenera Mariana Kardasa bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki notując trzy zwycięstwa z rzędu przeciwko KPS Siedlce (3:0), Olimpii Sulęcin (3:1) i Mickiewiczowi Kluczbork (3:1). Jedyną porażkę (0:3) ponieśli w ostatnim starciu z MCKiS Jaworzno. 

 

Ekipa z Kielc radzi sobie zdecydowanie słabiej. Wygrała zaledwie jedno spotkanie z i zajmuje obecnie jedenastą lokatę. Siatkarze prowadzeni przez trenera Mateusza Grabdę rozpoczęli od porażki po tie-breaku z Gwardią Wrocław, potem ulegli BBTS Bielsko-Biała 1:3. W trzecim meczu po raz pierwszy triumfowali w starciu z Tauron AZS Częstochowa, lecz nie zdołali utrzymać passy zwycięstw i w kolejnym meczu ponownie przegrali z liderującą Lechią Tomaszów Mazowiecki.

 

Siatkarze z Wrześni jak dotąd pozostają niepokonani we własnej hali. Czy podtrzymają serię zwycięstw przed własną publicznością?

 

Transmisja meczu APP Krispol Września - KPS Kielce od godziny 18:30 w Polsacie Sport. 

Komentują: Adrian Brzozowski i Maciej Jarosz

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze