Kołtoń: Kogo jeszcze powinien sprawdzić Brzęczek?

Piłka nożna

Jerzy Brzęczek nie może zaliczyć początów na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski do udanych. Trener wykorzystał ostatnie spotkania do eksperymentów ze składem oraz ustawieniem drużyny. W programie “Prawda Futbolu” Roman Kołtoń sugeruje, kto może jeszcze przydać się w kadrze, a został pominięty przy okazji ostatnich meczów.

W programie “Prawda Futbolu” Kołtoń wskazał piłkarzy, którzy powinni zostać sprawdzeni przez selekcjonera reprezentacji. Wśród nich jest Marcin Kamiński, wielki przegrany zgrupowania w Arłamowie, który dosłownie “otarł się” o wyjazd na mundial do Rosji.  
 
- Marcin Kamiński to dla mnie wielki talent. Gra regularnie w Bundeslidze. Różnica między nim, a Jankiem Bednarkiem jest taka, że do obrońcy Southampton jest odgórnie przyjęte większe przekonanie. Niestety, w ostatnich meczach Jankowi brakuje pewności siebie - powiedział dziennikarz Polsatu Sport. 
 
Kołtoń stwierdził, że oprócz obrońcy Fortuny Dusseldorf do kadry powinni zostać powołani Damian Kądzior oraz Przemysław Frankowski. Zdaniem prowadzącego “Prawdy Futbolu” obydwaj piłkarze mogą wnieść wiele świeżości do będącej w słabej dyspozycji polskiej drużyny. 
 
- Damian Kądzior i Przemysław Frankowski są ofiarami nowej taktyki trenera. Oni również zasługują na sprawdzenie. Mamy jeszcze dwa mecze do wykorzystania przed eliminacjami mistrzostw Europy. Kurzawa, którego jedynym atutem są stałe fragmenty gry jest powoływany, a ma problem z występami we Francji. On nie jest w stanie grać na poziomie reprezentacji. Oczywiście chciałbym, żeby w przyszłości wszedł na ten wyższy pułap - skomentował Kołtoń. 

Fragment "Prawdy Futbolu" dostępny w załączonym materiale wideo.
 

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze