Piorunująca końcówka PGE Skry! Mistrz Polski odwrócił losy seta (WIDEO)

PGE Skra Bełchatów toczy zacięty bój z Treflem Gdańsk przed własną publicznością, jednak spotkanie wcale nie szło po myśli mistrzów Polski. Goście byli dwie piłki od prowadzenia 2:0 w setach i zapewnienia sobie punktu, jednak fenomenalna końcówka pozwoliła odwrócić losy drugiej partii!

Początek nowego sezonu wcale nie jest dla mistrzów Polski usłany różami. Po porażce z Chemikiem Bydgoszcz, PGE Skra potrzebowała przekonującego zwycięstwa, by ponownie poczuć się faworytem do końcowego triumfu. Udało się wygrać z MKS-em Będzin, a w sobotę podopiecznych Roberto Piazzy czekał wyrównany bój z Treflem Gdańsk.

Przyjezdni postawili niezwykle ciężkie warunki i po wygraniu pierwszego seta byli o krok od wyjścia na prowadzenie 2:0. Po kontrowersji związanej z systemem challenge Trefl prowadził już 22:20, jednak ta sytuacja obudziła gospodarzy, którym mecz zaczynał wymykać się spod kontroli.

Świetna zagrywka Karola Kłosa, udany atak Milada Ebadipoura i bezbłędny blok Jakuba Kochanowskiego pozwoliły ograć gości w niezwykle ważnym momencie.