PlusLiga: ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W niedzielę w ramach trzeciej kolejki PlusLigi czeka nas niezwykle ciekawe starcie. ONICO Warszawa podejmie przed własną publicznością Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Transmisja meczu ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie w Polsacie Sport.

Niedzielna rywalizacja będzie z całą pewnością jedną z ciekawszych w trzeciej kolejce. ONICO od początku sezonu idzie orzez rozgrywki jak burza. Na początek podopieczni Stephane'a Antigi w kapitalnym stylu pokonali Cuprum Lubin 3:0, a potem 3:1 wygrali z Asseco Resovią Rzeszów. Zdaniem ekspertów warszawianie będą zespołem, który może namieszać w czołówce PlusLigi.

 

Czarnym koniem może być również niedzielny rywal ONICO, czyli ekipa z Zawiercia. Jurajscy Rycerze w tym sezonie nie będą już nieśmiałym beniaminkiem rozgrywek. Od początku zgłaszają akces do walki o najwyższe cele. W pierwszym meczu sprawili niespodziankę pokonując Resovię po tie-breaku, a w drugim napędzili stracha Jastrzębskiemu Węglowi. Ostatecznie przegrali jednak to spotkanie 2:3.

 

ONICO z kompletem punktów po dwóch kolejkach plasuje się na drugiej pozycji w tabeli PlusLigi. Zawiercianie zgromadzili trzy "oczka" i przed trzecim meczem zajmują siódmą lokatę.

 

Transmisja meczu ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie od godziny 20:00 w Polsacie Sport. Spotkanie skomentują Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze