Polski klub wycofuje się z rozgrywek, bo... za dużo wygrywa

Piłka nożna
Polski klub wycofuje się z rozgrywek, bo... za dużo wygrywa
fot. PAP

Drużyna KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki wycofała się z rozgrywek. Występujący na co dzień w czwartej lidze (Mazowsze - północ) klub wydał specjalne oświadczenie, w którym argumentuje swoją decyzję.

W obecnym sezonie Ożarowianka spisywała się naprawdę dobrze. Drużyna wygrała osiem z dwunastu ligowych spotkań, dzięki czemu zajmowała pozycję wicelidera. Dlaczego zatem wycofała się z rozgrywek? 

Problemem były premię obiecane piłkarzom za zwycięstwa. Władze klubu nie spodziewały się tak dobrej passy, przez co nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na wypłatę bonusów. W oficjalnym oświadczeniu działacze tłumaczą brak funduszy koniecznością naprawy dachu, spłatą zaległych składek ZUS, mniejszym wpływom od sponsorów, a także wspomnianą dobrą dyspozycją zespołu. 
 
Z powodu problemów, klub nie pojechał na mecz z rezerwami Pogoni Siedlce oraz przegrał z Drukarzem Warszawa 0:4. Do następnego meczu drużyna nie przystąpi, ponieważ z oświadczenia wynika, że klub zaprzestał działalności. Poniżej wspomniane stanowisko władz Ożarowianki.

 

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze