Fortuna 1 Liga: Pawełek zderzył się z obrońcą! Kuriozalny gol dla Garbarni (WIDEO)

Piłka nożna

GKS Katowice niespodziewanie przegrywał z Garbarnią Kraków przed własną publicznością już w 12. minucie. Wszystko wskutek kuriozalnej sytuacji z Mariuszem Pawełkiem i Wojciechem Lisowskim w rolach głównych. Zawodnicy gospodarzy nie porozumieli się jak trzeba i po ich zderzeniu Tomasz Ogar mógł dobić piłkę do pustej bramki.

W starciu dwóch zespołów znajdujących się w strefie spadkowej faworytem miał być GKS, który ma przecież wszystko, aby znaleźć się w górnej połowie tabeli Fortuna 1 Ligi. Gra poniżej oczekiwań była powodem do zmartwień w Katowicach, a punktem zwrotnym mogło być spotkanie z beniaminkiem i najgorszą drużyną w lidze Garbarnią Kraków.

GieKSa rozpoczęła jednak "mecz o sześć punktów" fatalnie, bo goście wyszli na prowadzenie przez kuriozalny błąd defensywy gospodarzy. Błąd komunikacji wychodzącego do piłki Pawełka i niepewnie interweniującego Lisowskiego zakończył się "wypluciem" piłki, na którą czyhał tylko napastnik Garbarni. Ogar zdobył w ten sposób jedną z najłatwiejszych bramek w swojej karierze.

 

Kuriozalny gol Ogara w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze